Srpen 2010

50. Dva ostrovy, od sebe daleko (HČ)

30. srpna 2010 v 21:18 | Nemesis
Tak je tu konečně další kapitola. Musím uznat, že mi dala celkem zabrat, tak doufám, že se bude líbit.
Myslím, že poprvé se mi v ní u vyskytla Luna Lovegood (Lenka Láskorádová). Já osobně nejsem žádný ujetý fanoušek anglických jmen, ale prostě se mi ten oroginál líbí o něco více. Nelekejte se tedy, když na něj v kapitole narazíte.
Kapitolku věnuji všem věrným čtenářům, nejvíce těm, co mě povzbuzují v podobě komentářů a hlavně "Deanovi", který mi, už je to skoro měsíc, napsal, že by byl rád, kdyby se tu právě tahle kapitolka objevila do konce měsíce. Musím uznat, že to byl pro mě trošku jakýsi hnací motor kupředu, a proto je tahle kapča věnovaná mimo jiné hlavně tobě.
Dost kecání! No...možná bych ještě zmínila, že toto je 50. tudíž pěkně kulaťočká kapitola, a tak by jí to chtělo oslavit rychlým přečtením, ne? :-)
Přeji příjemné čtení!


8. Tajemství minulosti (PU)

13. srpna 2010 v 22:04 | Nemesis
Další kapitola k prokletí upírů. Užijte si ji. :)

Stěhování

6. srpna 2010 v 17:09 | Nemesis
Po dlouhém rozhodování jsem přesunula povídky na nový web. Hlavně proto, že starý růžový design mě už vytáčel do nepříčetnosti a taky proto, že jsem se rozhodla pro novou přezdívku.
Kapitoly už jsou tu všechny, ale na nové si budete muset asi ještě chvíli počkat. Doporučuji používat už rovnou tuto adresu jako vstupní stránku, protože ještě nevím, co se starým blogem bude.

Jinak...Hra s časem už mě nějak moc nebaví, její začátky jsou dost chabé. Byla to moje první povídka a jaksi jsem nedokázala udržet fantazii na uzdě, takže jsem se v tom lehce ztratila. Nebojte se ale, že bych jí nedopsala, na to jsem si s ní dala už moc velkou práci. Mám také nápady na jednu novou povídku z trošku jiného soudku (samozřejmě že HP). No co, dost kecání, jdu psát. xD

Vaše...Nemesis

7. Magie i smrt (PU)

1. srpna 2010 v 11:49 | Nemesis
Jsou prázdniny, ale i přesto není chuť a čas na psaní. Přidávám tedy po dlouhé době další kapitolu k Prokletí upírů.

Povídky

1. srpna 2010 v 11:41 | Nemesis
Harry Potter a hra s časem

Dlouhý styk se zlem stejně jako s dobrem vede k tomu, že v něm člověk nalezne zalíbení
(Lucius Annaeus Seneca)

Stará přátelství se potápí pod tíhou nových. Čas pro vyplnění věstby se blíží. A my? Přitvrdíme, happy endy zanecháme pohádkám.

Harry Potter a prokletí upírů

Opravdový nepřítel tě nikdy neopustí
(Stanislaw Jerzy Lec)

Odvážní dostanou nové šaty, aby splynuli s davem. Upírům věnujeme velké slovo ve válce. Nepřítel získá téměř nadliskou moc. Příběh plný milostivých darů, ale i velkých ztrát.